~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Preklad anime

Goto down 
+9
Neuro
Giotto
Aria
Sora Akihiru
Luck Dem
sanasu
Hibari-san
Sayumi
Ayra Gokuderova Kirosaku
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:11 pm

Brook bude potlaceny silou spojenia nasich rodin....

Rozhodne nieco rebornovske mozme si dat kazdy za ulohu ze kazdy proste pripravi 2-3 nazvy a potom vyberieme

2. verzie ak by sa to takto riesilo tak by to bol krasny luxux aky k mafianskym rodinam nalezi

3. najme aby to bol clovek rozhodny a poriadne to organizoval...mena si netrufam kedze tu nikoho nepoznam dlhsie ako 1-2 dni, avsak prednoste prava maju luck ako navrhar a sayu ako ta ktora zalozila tutop komunitu.
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:17 pm

Akože čo sa týka mňa tak ja by som dala práva vám pretože aj napriek mojej komunikatívnosti som skôr pravá ruka *hanblivá pravá ruka* Juudaimeho
čiže ja môžem robiť tak zástup všetky pomocné práve čiže by som to nechala asi na Sayumi, ktorá má vodcovské práce rada však Juudaime?
čo sa názvou týka Vongola Familia, Vongola Subs, potom ma napadlo Mafia No Kokoro *zbožňujem spojenie tých slov * a tak rôzne :D :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:41 pm

čiže čiže... ako to teda bude? :D
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:44 pm

No tak co si teda říct navzájem ty skype(pokud s tim všichni souhlasí) a tan se teda nejak domluvit..
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:51 pm

Mňa by ste väčšina mali mať, ale keby nie seira22 Preklad anime  - Stránka 2 744961
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:52 pm

mal by som tam byt pod menom hibari
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 8:52 pm

ak všetci súhlasia ayra.chan jméno mé
aj keď ma už väčšina v kontaktoch má Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
rada príjmem ďalšie kontakty
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore
Sora Akihiru


Počet príspevkov : 23
Join date : 18.08.2010
Age : 112
Bydlisko : you really wanna know?

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 15, 2010 9:05 pm

xDD asi idem neskoro...ale ked mam teraz problemy z compom musim trcat na macu...a ten je tak spomaleny ze ani tento forum nezvlada ^^;; fuck you mac...ale ako kukam...ak su tu korektory tak budem velmo rada prekladatel :D lebo fakt, jediny moj problem je diakritika ... ._. velky problem... :DD ale ak nie som moc neskoro aby som sa joinla skype chatu tak som sora.seme
Návrat hore Goto down
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeŠt september 16, 2010 1:53 pm

:D ako tak ide podla tych polskych tituliek :D tak zistujem ze vacsine chapem co sa deje :D...
Návrat hore Goto down
Aria
Herbivore
Herbivore
Aria


Počet príspevkov : 29
Join date : 14.08.2010
Bydlisko : Sky, The Third Cloud

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePi september 17, 2010 8:59 am

ehm, z dôvodov istého pripáleného modemu sa až teraz prihlasujem ako SK korektor, teda vlastne ak čas a šéfinovia dovolia Preklad anime  - Stránka 2 258630 dúfam že ešte nie je neskoro ;.;
(prekladať anime je inak viac než skvelý nápad, ale priala by som si, aby to vydržalo aj dlhšie ako istá boy love prekladateľská skupina :D )
Návrat hore Goto down
http://borntobe.blog.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePi september 17, 2010 1:10 pm

záchrana nie je neskoro :D :D
slovenskú korektorku sme potrebovali Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
takže ťa k nám zapíšem yay vitaj do Vongola subs Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 18, 2010 12:48 am

Dakujem celemu teamu...za dnesok najme luckimu zato ze dokoncil vo velmi stresovych podmienkach cz verziu tituliek aj s op a end.....si borec luku...ako iste uz viete objavila sa nova skupina ktora to chce prekladat ...no to neznamena nas koniec....zname to ale to ze sa musime ako rodina postavit tejto novej horzbe v tvarou tvar a ukazat nasu silu.....vydavat titulky rychlejsie ako iny a lepsie ako oni.....MI SME ZDRUZENIE VONGOLSKYCH RODIN A MI POHLTIME VSETKYCH CO NAM BUDU STAT V CESTE.......i ked nas prvy diel prenasledovalo vela problemov....tak musime pokracovat nech su problemy akekolvek.....mi sme VONGOLA SUBS a nas nic nezastavi.......na nasom cele stoji juudaime a nasi predkovia volili krvavu cestu ku svojmu vitaztvu....i ked mozno juudaime neschvaluje veci ktore sa udiali vo vongole pred jeho prichodom tak situacia je vazna a musime byt este ostrazitejsi a tvrdsi ako nasi predchodcovia a nedat dalsim rodinam najmensiu sancu...preto vravim do toho....vrhnime sa s nasou umierajucou volou do toho......

edit: po prebudeni opravene ako tak :D a teraz novinka od SaNaSu je ze brook nam vyjadril svoje sympatie a doveruje v nasu rodinu !!! a oficialne nas poziadal o dokoncenie jeho prekladu dielu cislo 94!!!
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePi september 24, 2010 7:16 am

takže sme hrdí na Brookove sympatie :D :D
*mňa si nevšímajte len som proste dostala chuť byť aktívna*
a v preklade sa nám darí ďalej aj pri menších nervóznych poznámkach pri zladení anglickej a japonskej verzie
ale mi to dáme! vytrváme!! :D :D
ako veľká prekladateľská familíia :)
fakt si ma nevšímajte je len ráno :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Giotto
Lambo
Lambo
Giotto


Počet príspevkov : 101
Join date : 27.09.2010

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 12:51 am

Muzu bejt Prekladatel a taky casovani pokud jsem to nezapomel :D Preklad anime  - Stránka 2 861788 .Pokud budete chtit
Návrat hore Goto down
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 5:14 am

prekladateľ a hlavne časovateľ sa bude hodiť vždy! *_* nahoď na seba dáke kontaktné informácie, najlepšie skype :))
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 6:51 am

aach taká výpomoc nám sem prišla krása krása Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
zapíšem ťa k nám
a ak máš skype tak by bolo najlepšie pretože tam máme našu milovanú hromadnú konverzáciu všetkých členov skupiny Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Giotto
Lambo
Lambo
Giotto


Počet príspevkov : 101
Join date : 27.09.2010

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 11:28 am

oj oj lidi pomalu u toho casovani mozna jsem to zapomel Preklad anime  - Stránka 2 205821 :D
Návrat hore Goto down
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 11:33 am

:D do toho sa dostanes.....zatial vsetko precasovavam j, pomerne zjednodusenou verziou pri ktorej iba sem tam treba nieco upravit ci opravit....popripade ak nechces byt primarne casovatel mozes byt primarne prekladatel so sekundarnou funkciou casovatela a casovat ak ja nebudem stihat :)......coz pri tomto peknom mnozstve prekladatelov bude asi pomerne casto :D....
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:00 pm

neboj sa tuto Hibari, keď nám začínal časovať nemal s časovaním nič spoločné :D :D
teraz mu to pekne ide čiže my všetkým dávame čas kým sa do vecí dostanú Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Giotto
Lambo
Lambo
Giotto


Počet príspevkov : 101
Join date : 27.09.2010

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:02 pm

hmm uklidnujici :D
Návrat hore Goto down
Neuro
Herbivore
Herbivore
Neuro


Počet príspevkov : 36
Join date : 27.09.2010
Age : 29
Bydlisko : Brno

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:03 pm

Můžu se zeptat jak často vychází překlad?Je jedno jestli cz sk ;)
Návrat hore Goto down
http://nsgoon.users-board.net/forum.htm
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:04 pm

neboj saaa :D :D
my sme milá prekladateľská skupina jediný kto bije a hryzie je Hibari :D :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:05 pm

tsss :) ja vas len kusem :D......preklad robime aj cz aj sk....chceme mat mafiansky luxus a podla toho ako sme naotm s casom, ale chceli by sme minimum 1diel za tyzden ale ak stihame viac tak je aj viac
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:28 pm

tak nejako minimum jeden diel za týždeň Preklad anime  - Stránka 2 744961 Preklad anime  - Stránka 2 744961
a dobre tak len hryzieš noo nevidím v tom rozdiel :D :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:30 pm

:D nooo v zasade v tom rozdiel je :D....pamatas na tie dvojzmyselne slova o ktorych sme sa bavili pred istropolisom :D ??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Preklad anime  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preklad anime    Preklad anime  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Preklad anime
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» KHR anime vs. KHR manga
» Anime [online a stiahnutie]
» Anime bude pokračovať!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Katekyo Hitman REBORN! :: Anime-
Prejdi na: