~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Najobľúbenejší strážca ?

Goto down 
+6
Aria
Hibari-san
Sora Akihiru
sanasu
Sayumi
Ayra Gokuderova Kirosaku
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Obľúbený strážca?
Tsunayoshi Sawada
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap10%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 10% [ 2 ]
Gokudera Hayato
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap19%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Yamamoto Takeshi
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap24%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 24% [ 5 ]
Hibari Kyoya
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap19%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Rokudo Mukuro
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap24%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 24% [ 5 ]
Sasagawa Ryohei
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap0%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lambo
Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_lcap4%Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Celkom hlasov : 21
 

AutorSpráva
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:49 pm

:d landu :D :D ....
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimePo september 27, 2010 3:52 pm

ieee radšej slovenské ja sa hanbím za moje ř :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
nerosx
Herbivore
Herbivore
nerosx


Počet príspevkov : 9
Join date : 06.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Hněvotín

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimeUt december 07, 2010 5:04 pm

Joooo Ja si myslim že každý je tam ojediněli a každy tam ma co dělat ale mě se asi nejvic libi Yamamoto sic vypada(pro někoho) že moc rozumu nepochytil, ale mě se prostě líbí meče Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 302860 nějak ktemu prahnu už od dětství a v anime ma Yamomoto meče co sem potom viděl co ma a bude myt...krasa Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 935765 Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961.

A jinak nestyď se :D za svuj spěv,klidně něco nazpivej a pošli to zhodnotime Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961 a pochválime ne Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961 ?
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimeUt december 07, 2010 5:13 pm

Ja si myslím, že Yamamoto je úžasná povaha :) navyše je to nenormálny optimista a takí ľudia sú predsa len úžasní Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961 Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961 a myslím, že rozumu má viac než dosť pokiaľ ho chce využívať

mimochodom môj spev ak do youtubu zadáš Ayra Kirosaku je tam toho viac než dosť a narazíš tam na môj profil , ale aj tak sa za to hanbím :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
nerosx
Herbivore
Herbivore
nerosx


Počet príspevkov : 9
Join date : 06.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Hněvotín

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimeUt december 07, 2010 6:22 pm

jj taky si to tak myslim....ne že jeden muj kamoš který se divá taky ta Kateyo mě říká že se mu Yamamoto se mu nelibi kvuli tomu vyptávání a podobně tak sem tam napsal do zavorky pro někoho
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimeUt december 07, 2010 6:24 pm

To je bohužiaľ pravda lebo niektorí ľudia ho nemajú radi len kvôli tomu , ale je to dosť smutné lebo on má v tej povahe niečo omnoho hlbšie Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961 Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 744961 čo mu dáva aj tú svojskosť a navyše mať pri sebe niekoho optimistického ako je Yamamoto vždy padne vhod. :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Mitsuki
Herbivore
Herbivore
Mitsuki


Počet príspevkov : 4
Join date : 15.10.2010
Age : 28
Bydlisko : Kokuyou Land

Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitimeŠt december 16, 2010 11:18 pm

Trikrát hádajte, za koho som s mojou závislosťou hlasovala ^^ Mukuro to vyhrá, som si istá. Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 205821

Yamamoto? On nie je zlý, vlastne mám rada jeho večný optimizmus a to, ako naňho Gokudera niekedy žiarli :D A milujem swordsmanov, katany sú kakoii ^^ Len mi na ňom niekedy vadí resp. lezie mi na nervy to, že dokáže celú Vongolu brať ako obyčajnú hru na mafiánov. Je to trochu čudné.
Návrat hore Goto down
http://www.pineapple-addiction.blog.cz
Sponsored content





Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najobľúbenejší strážca ?    Najobľúbenejší strážca ?  - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Najobľúbenejší strážca ?
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Katekyo Hitman REBORN! :: Všeobený pokec-
Prejdi na: