~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Mia je tady~~ ^^

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mia-chan
Herbivore
Herbivore
Mia-chan


Počet príspevkov : 3
Join date : 16.09.2011
Age : 26
Bydlisko : Varia HQ

Mia je tady~~ ^^  Empty
OdoslaťPredmet: Mia je tady~~ ^^    Mia je tady~~ ^^  Icon_minitimePi september 16, 2011 2:19 pm

Hojky minna-san!
Volam sa Mária ale kamaráti mi howoria Maja, Mia alebo Miharu xD Som závislák na KHR. Moja starsia sestra je Chiaki ;) Milujem Squala :D som na nom proste závisla a to je jeho "Voooooi" proste milujem! Milujem celú Variu, co by to bola anime bez nich xD Mia je tady~~ ^^  258630 Rada by som bola ich súčasťou, oni su tk cool! Mia je tady~~ ^^  935765 Milujem yaoi! Moje najobľúbenjšie KHR páry sú: XS-Xanxus & Squalo, BF-Bel & Fran, 8059- Yamamoto & Gokudera, SD- Squalo & Dino, D18- Dino & Hibari...
Rada robím videa na KHR... môj nick na Youtube je xYumiharu1.
Moje najobľúbenejšie postavy z KHR sú: Squalo, Xanxus, Belphegor, Fran, Dino, Gokudera a G..
To je o mne asi všetko :D
Návrat hore Goto down
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Mia je tady~~ ^^  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mia je tady~~ ^^    Mia je tady~~ ^^  Icon_minitimePo september 19, 2011 4:24 pm

ooh ooh ooh konečne ďalšia variafilka Mia je tady~~ ^^  258630 vitaj medzi nami Mia je tady~~ ^^  915370
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
 
Mia je tady~~ ^^
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: