~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Spazoid sa "predstavuje" :D

Goto down 
+3
Sayumi
sanasu
Saltybrainmeat
7 posters
AutorSpráva
Saltybrainmeat
Herbivore
Herbivore
Saltybrainmeat


Počet príspevkov : 24
Join date : 25.08.2010
Age : 31

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:46 pm

Zdravím Spazoid sa "predstavuje" :D 693157

Kedže sa tu bavíme hlavne o KHR, som jeho fanúšik už nejaký ten rok, najprv som narazila na anime, pri ktorom ma prepadla klasická mánia (t.j. 12 epizód za deň :D) a postupne som sa dopracovala k mange ktorú samozrejme čítam dodnes. Anime som nejak vypustila, väčšinou už sledujem len fillery. K mojim favoritom patria Yamamoto, Bel a Byakuran ale môj "numero uno" je [You must be registered and logged in to see this link.] Spazoid sa "predstavuje" :D 48228

Vo voľnom čase (píšem to tu ako životopis Spazoid sa "predstavuje" :D 433126 ) kreslím a spím, poprípade chodím na všelijaké cony :D

Moje ďalšie obľúbené anime/mangy sú Fairy Tail, One Piece, TTGL atď.

P.S. [You must be registered and logged in to see this link.] navždy Spazoid sa "predstavuje" :D 12420
Návrat hore Goto down
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:02 pm

Juuuj další fanoušek OP - Vítám tě tu ) Jestli sem pochopila správně tak seš holka že ? xD(Nejsem si jistá gomen) .. K těm tvým favoritum :D :D Ohledně Take-chana si dej pozor - je v mim vlastnictví a nikomu nedám jup Spazoid sa "predstavuje" :D 258630 Spazoid sa "predstavuje" :D 258630 Giotta ti schvaluju :D
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:09 pm

som rada že si sa rozhodla byť aktívna :3 teda... dúfam, že si sa rozhodla byť aktívna :D tak či onak ti dávam jedno veeľké vitaj Spazoid sa "predstavuje" :D 915370
A Gowadera je epickosť navždy a nadovšetko :D:D:D:D:D
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:18 pm

Tiez ta vitam medzi nami :) napisal by som nieco zaujimavejsie ale idem sa sanzit si ocisit farbu na vlasy z usi a tvar....big fail...
Návrat hore Goto down
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore
Sora Akihiru


Počet príspevkov : 23
Join date : 18.08.2010
Age : 112
Bydlisko : you really wanna know?

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:34 pm

aaa~ dalsi fanusik one piece-u *____* approved!! vytaj :D
Návrat hore Goto down
Saltybrainmeat
Herbivore
Herbivore
Saltybrainmeat


Počet príspevkov : 24
Join date : 25.08.2010
Age : 31

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:50 pm


Ďakujem za privítania :D

sanasu: hej som dievča ^^ a One Piece milujem~♥️
Sayu: odteraz budem aktívna, vážne :DD
Návrat hore Goto down
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore
Shani Dokuro


Počet príspevkov : 26
Join date : 09.09.2010

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimePo september 27, 2010 3:18 pm

vitam ta tu u nas :) ako hovorim rebornakov nikdy neni dost snad sa ti tu s nami bude pacit :)
Návrat hore Goto down
Aria
Herbivore
Herbivore
Aria


Počet príspevkov : 29
Join date : 14.08.2010
Bydlisko : Sky, The Third Cloud

Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitimePo september 27, 2010 3:48 pm

konečne!! vítam ťa tu! ;.; Spazoid sa "predstavuje" :D 258630
Návrat hore Goto down
http://borntobe.blog.cz
Sponsored content





Spazoid sa "predstavuje" :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spazoid sa "predstavuje" :D   Spazoid sa "predstavuje" :D Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Spazoid sa "predstavuje" :D
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Neuro se představuje ;)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: