~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Nový mezi vámi - Luck Dem

Goto down 
+2
Sayumi
Luck Dem
6 posters
AutorSpráva
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 1:37 pm

Zdravím ^^ Nevím jak bych se měl představit, ale na KHR jsem začal koukat před 3-mi dny. Po cca 20-ti nudných epizodách, kdy se příběh dostal konečně k nějakému fightu a lepšímu zpracování, se mi to hrozně zalíbilo a takřka přes noc se to pro mě stalo závislostí. Nový mezi vámi - Luck Dem 847755. Momentálně trčím u epizody 85. Jak jsem si všiml a taky tady někde četl, tak překladatel skončil u epizody 93, což mě hrozně naštvalo, když jsem si přečetl proč. Z toho důvodu se ve mě probudil Plamen umírající naděje a já se rozhodl, že dám do kupy pár lidí, kteří by byli schopní tenhle překlad převzít! Nový mezi vámi - Luck Dem 48228 (Doufám, že tu někdo takový bude :D). Sice už je to delší doba, co jsem překládal, ale tak snad se do toho zase dostanu, můj poslední projekt byl "CBT - Czech Bleach Team" - Externí titulky & Hardsuby pro Bleach. (Možná někdo zná.) Kdo by o tohle měl opravdu vážný zájem, ať neváhá a pisne mi. Buď sem nebo třeba přes PM.
Štve mě, že zbývající díly budu muset zkouknout v AJ :D Když už jsem za 3 dny zkoukl 85 epizod, tak za nějaké další 4 to vidím na aktuální díl.

Jinak jsem rád, že vás poznávám ^^
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 1:40 pm

drtivá väčšina z vás začala s KHR vďaka českému prekladu zisťujem... som jediná, ktorá o tom, že khr má dáky český preklad donedávna ani netušila? :D
tak či onak, vitaj Nový mezi vámi - Luck Dem 915370 bolo by super keby ste kvôli všetkým tým fanúšikom predsa len skompletizovali ďalší prekladateľský tým ^^
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 1:45 pm

Vitaj Luck Dem
:) vzhladom k tomu ze po agnlicky neviem ani hello...no dobre to este viem....cize ja vam moc napomocny nebudem, iba vo veciach ktore nevyzaduju prekladatelsku znalost AJ....ale bol by som velmi stastny keby ste prevzali preklad po Brookovi.....
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 1:50 pm

vitaj medzi nami práve si nám zasvietil ako nádej v očiach :D :D
nebolo by zlé zostaviť tím čiže je to úžasný nápad a navyše KHR je anime, ktoré si zaslúži byť prekladané aj pre tých , ktorých eng nevedia preto je dosť nefér, že sa Brook takto zasekol , ale som si istá, že tu by nebol až taký veľký problém zostaviť tím
Nový mezi vámi - Luck Dem 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:08 pm

Díky za přívítání :)
Hibari: To vůbec nevadí, pokud bys měl zájem a umíš například časovat titulky, tak bys byl už jen tím hodně nápomocen.
Ayra: Díky moc Nový mezi vámi - Luck Dem 324238 No taky mě to hodně mrzelo, když jsem zjístil, že s tím jen tak sekl a čau. Tohleto je nejhorší, co překladatel může udělat. Nevrhám se do překladu, když na to nemám, protože když to vzdáš, tak na tobě visí spousta lidí, kteří třeba ENG vůbec neumí. Nový mezi vámi - Luck Dem 957992 V tomhle mě doslova naštval =/ Doufám, že tady mezi fanoušky KHR ten team sestavit půjde. :D
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:11 pm

s tým presne súhlasím :) inak to ani nejde a ono je to síce hrozne dlhé anime a vraj Brooka to prestalo baviť prekladať alebo čo vlastne, ale on to má v povahe seknúť s tým keď sa ho ľudia pýtajú "Kedy bude nový diel KHR ? Kedy bude nový diel KHR?"
a tak ja osobne by som sa rada pridala ak by nevadilo , že by to potom bolo viac menej Česko Slovenské by som aspoň mala čo robiť ako projekt na prekladanie a viem ešte o jednej prekladateľke , na ktorú by možno zabrali moje psie oči aby som ju presvedčila ak by toho nemala veľa lebo toto je rozhodne anime, ktoré si zaslúži byť prekladané Nový mezi vámi - Luck Dem 744961 Nový mezi vámi - Luck Dem 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:15 pm

Ayra Gokuderova Kirosaku napísal:
s tým presne súhlasím :) inak to ani nejde a ono je to síce hrozne dlhé anime a vraj Brooka to prestalo baviť prekladať alebo čo vlastne, ale on to má v povahe seknúť s tým keď sa ho ľudia pýtajú "Kedy bude nový diel KHR ? Kedy bude nový diel KHR?"
a tak ja osobne by som sa rada pridala ak by nevadilo , že by to potom bolo viac menej Česko Slovenské by som aspoň mala čo robiť ako projekt na prekladanie a viem ešte o jednej prekladateľke , na ktorú by možno zabrali moje psie oči aby som ju presvedčila ak by toho nemala veľa lebo toto je rozhodne anime, ktoré si zaslúži byť prekladané Nový mezi vámi - Luck Dem 744961 Nový mezi vámi - Luck Dem 744961

Výborně! ^^ V tom případě se těším na spolupráci. :) Nečekal jsem, že se s tím pohne tak rychle Nový mezi vámi - Luck Dem 205821 Jinak určitě se zeptej, každá packa dobrá. Nový mezi vámi - Luck Dem 195149

Edit. Každopádně bych chtěl pokračovat tam, kde Brook skončil, aby to navazovalo a především noví diváci by neměli problém se sledováním. Časem by druhá pulka skupiny mohla pokračovat vaktuálních dílech, dokud by se nezaplnila ta mezera.
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:22 pm

to je skvelý nápad :) a ako ono sa tým pohne lenže môj najväčší problém je , že som lenivá do časovania takže by som možno presvedčila nejakého časovateľa z našej prekladateľskej skupiny
a čo sa týka tej prekladateľky Myia Kurono jej meno je *síce sa do fóra moc nezapája* ale nebolo by to zlé
čiže on nie je zlý nápad najprv pokračovať tam , kde Brook prestal, ale zároveň chce to doplniť medzeru plus diely čo vychádzajú čo dodať ak sa tým pohne bude to úžasný projekt
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:27 pm

Souhlas :) Já na časování taky zrovna moc nejsem. Ale tak tohle už je to nejmenší, sehnat ochotného člověka, který by časoval. Přecejen je tu menší možnost, že narazíš na člověka, který umí dobře ENG, aby dokázal překládat, než na někoho, kdo dokáže klikat na myš v časových intervalech :D S tou mezerou souhlasím, ale ze začátku to chce sehnat dostatečný počet lidí, několikby se vrhlo na aktuální díly a zbytek na "mezeru"
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:33 pm

ja ešte na aktuálne bohužial nemôžem ja by som radšej vyplňovala medzeru pretože keď pozerám anglicky sa moja lenivosť stupňuje *síce stále menej ako keď mám niečo sťahovať* :D
a tak pravda ono sa nájdu aj milí ochotní časovatelia *aj keď je časovanie hrozná nuda* ale keď je to pre takéto anime , čo by jeden neurobil , že? :D :D
to musíme ešte dohodnúť a zohnať ešte nejakých prekladateľov lebo myslím, že na 2 ľudí je toho dosť viac než dosť
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 2:57 pm

Vítám tě tu.. K tomu překladu jak už sem říkala ve foru Hibariho tka Brook s tim neskončil - ale přestalo ho to bavit to překládat(+ překládá mnoho dalších věcí(hmmm)) + jak tu říkala Ayra ho sralo že lidi na něj byly hnusný protože nepřekládal jenom KHR a pak to dovršilo to že odešel z Animetymu.. Skončil někdy srpnu a od tý doby přeložil tušim že 2 díly KHR.. - No prostě mravenčí rychlost.. Ale i tak nevim co řekne na to že se mu tzv. "serete do překladu"... Až bude na ICQ tak se ho zkusim nějak zeptat jestli to nechce nechat na vás..- Bylo by vám vděčný mnoho lidí.. Co se týká časování - mužete to udělat jako Brook časování brát od Poláku nebo Rusáku(Nejjednodušší a nejlepší).. A s překladem - ráda pomužu ale též nejsem v moc eng. dobrá..Ale no nějak bych pomoc mohla snad :D
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:04 pm

Díky. Mmm, jak bych to řekl. Pokud to vážně bude brát tak, že se mu sereme do práce, tak ho k tomu buď sám dokopu nebo mu ten projekt jednoduše beru. Protože takhle to ve světě fan-subů funguje. Nikdo nestojí o to, aby na epizodu čekal měsíc, popřípadě 2. Pokud už ho to vážně nebaví, vsadím se, že proti tomu nic mít nebude. Jen ho zachráníme z bezedné propasti, do které se dostal. Bohužel to tak funguje. Prostě pokud máš fansub a překládáš, tak ten překlad jedeš v určitých intervalech tak, aby byli lidi spokojeni. Samozřejmě, že každý má svůj volný čas etc, ale pokud nemáš čas na překlady, tak to vůbec nemá smysl do toho chodit. Tím myslím, že pokud si Brook nabral pod pokličku příliš moc projektů a teď to nestíhá, tak je to jednoduše jeho chyba a může čekat, že je to jen otázkou času, kdy se mu do toho projektu nasere někdo jiný. Nový mezi vámi - Luck Dem 744961

Edit. Jinak pokud by jsi do toho šla s náma, tak vítáme každou pomoc. :) Ať je jakákoliv Nový mezi vámi - Luck Dem 915370
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:19 pm

Tiež si myslím, že bude rád keď ho toho zbavíme lenže keď si človek vezme jeho povahu
tak nám skôr vynadá a noo ja osobne sa ho bojím inak by som sa ho už dávno spýtala na preklad ale tak keď má človek pevné nervy tak sa porieši všetko
hlavne, keď s tým chceme pohnúť kvôli fans Nový mezi vámi - Luck Dem 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:25 pm

Ayra Gokuderova Kirosaku napísal:
Tiež si myslím, že bude rád keď ho toho zbavíme lenže keď si človek vezme jeho povahu
tak nám skôr vynadá a noo ja osobne sa ho bojím inak by som sa ho už dávno spýtala na preklad ale tak keď má človek pevné nervy tak sa porieši všetko
hlavne, keď s tým chceme pohnúť kvôli fans Nový mezi vámi - Luck Dem 744961

Ale, ale :D Není se čeho bát. Nový mezi vámi - Luck Dem 744961 Jak jsi řekla, je to pro dobro fans, tudiž jsem schopný přejít i přes trny a bodláky, aby jsme se k tomu dostali lol! Prostě jestli bude mít něco proti tak bohužel. Není to žádný Hibari, takže žádný strach Nový mezi vámi - Luck Dem 12420
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore
Sora Akihiru


Počet príspevkov : 23
Join date : 18.08.2010
Age : 112
Bydlisko : you really wanna know?

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:41 pm

no...ja by som rada tiez pomohla :D uz tu z par clenmi prekladame khr mangu...(wau...ani len 1. chapter neni done ^^;)...ale ja som len editor (davam text do scanou a "upratujem" ich vdaka neposlusnym sfx >>;)...pre zmenu viem anglictinu vcelku dobre...teda, dufam o.O... moj problem je v tom ze neviem moc dobre slovencinu :D (o cestine ani nehovorim ^^;) ale ak by bolo treba moj help, ill lend you my strength :"D
Návrat hore Goto down
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 3:53 pm

Sora Akihiru napísal:
no...ja by som rada tiez pomohla :D uz tu z par clenmi prekladame khr mangu...(wau...ani len 1. chapter neni done ^^;)...ale ja som len editor (davam text do scanou a "upratujem" ich vdaka neposlusnym sfx >>;)...pre zmenu viem anglictinu vcelku dobre...teda, dufam o.O... moj problem je v tom ze neviem moc dobre slovencinu :D (o cestine ani nehovorim ^^;) ale ak by bolo treba moj help, ill lend you my strength :"D

To by vůbec nevadilo, všechno se hodí Nový mezi vámi - Luck Dem 847755 :D Dokázala bys třeba časovat? Nový mezi vámi - Luck Dem 331271 (Je to podobný jako editace u mangy) :)
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 4:04 pm

ja som zatial casoval iba prilezitostne ked mi niekde nieco nesedelo co sa uz par krat stalo...a zistil som dve veci pritom... :D je to strane na trpezlivost a strasny zrut casu ale ja si myslim ze by som bol schopny sa ujat casovania


Naposledy upravil hibari dňa St september 15, 2010 5:01 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 4:48 pm

Nop tak já bych mohla být korektura a občas pomoc s překladem.. Hlavně budem muset muset dobře udělat hlášky,vžít se do postav adt.

K Ayře : Brooka se netřeba bát XD :D On je nekdy docela hodnej:D Navíc je muj podřízenej.. :D xD.. Ale jo sama se bojim reakce až mu řeknu že chceme dělat překlad ke KHR - děsivýý :D :D Takže chci aby byl už online at to mám rychle za sebou.. Pak vám řeknu výsledek :)
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Luck Dem
Herbivore
Herbivore
Luck Dem


Počet príspevkov : 29
Join date : 15.09.2010
Bydlisko : CZ

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 5:10 pm

Hibari: Pokud se ti bude chtít, jsi rozhodně vítán :D Ale ber to tak, že pokud se upíšeš, není cesty zpět Nový mezi vámi - Luck Dem 302860 Hlavní je, abys na to měl čas a abys to dokázal dělat.

Sanasu: Rozhodně se hodí každá pomoc! :) A korektura tím tuplem Nový mezi vámi - Luck Dem 744961 Jinak já do toho půjdu i bez toho povolení, tohle mě netíží. Nevidím, že by měl na čele napsáno "Licencováno" Nový mezi vámi - Luck Dem 433126 Tudiž v tom nevidím žádný problém. Když jsem překládal Bleach za CBT, taky jsme skočili do práce jistému člověku z Otakulandu. Ale jen proto, že jeho překlady vycházely minimálně jednou do roka, což bylo na tak skvělé anime (v té době) přímo ostudné. Nový mezi vámi - Luck Dem 957992 Tímhle toho člověka buď donutíš, aby s tím něco dělal a nebo se toho prostě vzdá.
Návrat hore Goto down
http://www.luck-dem.webnode.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitimeSt september 15, 2010 5:16 pm

tak cas nooo...ako vysokoskolak mam skolu cisteho casu len 2 dni do tyzdna :D....a suhlasim s tebou, sam povedal ze ho to nebavi uz....a i ked by si niekto mohol povedat ze to je neslusnejse skakat do roboty niekomu, tak spravna otazka je ci nieje este neslusnejsie to nechat v sucastnom stave

edit....ach jo to je dnes den...tvar si zafarbim na cierno a ani pisat poriadne neviem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nový mezi vámi - Luck Dem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nový mezi vámi - Luck Dem   Nový mezi vámi - Luck Dem Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nový mezi vámi - Luck Dem
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: