~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Hibari Kyoya

Goto down 
+2
Shani Dokuro
Hibari-san
6 posters
AutorSpráva
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:14 am

dalsie miesto na ktorom sa zhromazdujete ? Mate stastie ze mam dobru naladu inak by som vas umlatil k smrti..... Ze neviete kto som? Hibari Kyoya a mam rad Namimorsku.......okrem mojho namimorskeho spevacika mam rad prcka a toho blondaka s korytnackou.......a paci sa mi ze v tomto topicu je vela zaujimavych slecien :D......par rokov dozadu som sa na praxi smial ex-spoluziakovy ze ako moze kukat rozpravku ako je naruto.....ani ma nenapadlo ze o niekolko rokov budem zamotany v najbrutalnejsom anime KHR.....len skoda ze uz skoro mesiac nevychadzaju preklady na anime.... :(
Návrat hore Goto down
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore
Shani Dokuro


Počet príspevkov : 26
Join date : 09.09.2010

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 1:16 pm

ooo hibari Hibari Kyoya 935765

vitam ta v nasom malom svete KHR, dufam ze ma za moju drzost ze mam rada zhromazdenia " neumlatis v ksmrti " :)


este som sa s ziadnym hibarim nestretla odkedy som strazca mlhy :) ale dufam ze tie diely dalej prelozia aby si to dalej mohla pozriet aj moja zenska cast vongoly nakolko , dalej od 101 su strasne napinave a krasne casti pribehu :)

anime sa netreba smiat clovek ho pochopi az ked dospeje

Hibari Kyoya 258630 Hibari Kyoya 258630
Návrat hore Goto down
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 1:36 pm

Dakujem za privitanie.... :D....no jo teraz sa smeje mne ze ako som sa smial jemu a ako sa teraz od toho neodlepim ....

tak ja som zatial zial videl len po 93, potom brook sekol s prekladom a moja anglina este tak dva roky nebude na dostatocnej urovni :(
ale ktovie mozno prave tato komunita da dohromady zopar ludi ktory budu vediet anglicky a nejakych casovacov a niekoho kto sa postara o postupny upload.....


+este edit...nech dam trosku aj z realu....som z BA-petrzalka...ak by bol niekto z okolia mozme skocit dakedy dakam :)





Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 3:05 pm

tak teda vitaj medzi nami :)
a my sme na Brooka dosť nadávali za to, že neprekladá a je od neho nepekné seknúť takto so závislosťou ono viem, že pár ľudí už uvažovalo nad prekladom som totižto medzi ľuďmi , ktorí nad prekladom uvažovali už len kvôli tomu, že dosť ľudí nevie anglicky a spoliehalo na jeho preklad :// a on si s tým takto sekol , no tomu sa hovorí proste tvrdohlavosť nadovšetko :D
inak ďalší KHR fan z BA koľko vás tam sakru ešte bude? :D hlavne , že zo ZA ešte nikto nefér :D nemám sa o tom komu akosi vykecávať :D tak si to vybíjam na fóre :D

a tak ono je to tak veľká závislosť až je nenormálna, ale je to hrozne krásna závislosť :)
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 3:18 pm

tak zial...ja som zial schopny pomoct len s vecami kde sa nevyzaduje pokrocila znalost AJ.........:) budem si musiet zmonitorovat BA fanusikov :D...a neboj KHR je nezastavitelny za chvilku mu podlahne aj zvysok ZA
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 3:19 pm

ak nepodľahne tak nakazím celú žilinu vírusom zvaným KHR :D ushishishi :D z toho sa už nevyhrabú :D
medzi rečou v BA ich je fakt dosť z vlastných skúseností hovorím len dobrí fans , čo poznám osobne :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 3:37 pm

ooo vítam tu hibariho :D
a taktiež aj ďalšieho khr fan-a z ba *_* toť moje bydlisko tiež :D
a dúfam že ma za toto fórum neumlátiš k smrti :D
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
Aria
Herbivore
Herbivore
Aria


Počet príspevkov : 29
Join date : 14.08.2010
Bydlisko : Sky, The Third Cloud

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:10 pm

yey, ako sa nám to tu len rozrastá Hibari Kyoya 258630 mali by sme si raz dať stretko! teraz je vlastne to CS, ale myslela som aj nejaké to menšie, iba v kruhu úzkych priateľov-fanúšikov KHR v BA/ZA :D
v každom prípade - vitaj u nás, neškodných fanyniek tejto geni(t)álnej mangy a anime, nás naozaj netreba hrýzť či ubíjať k smrti, len jedine vtedy, kebyže sa jedna z nás nebodaj chcela vzdať tohto fandomu! @_@

Návrat hore Goto down
http://borntobe.blog.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:14 pm

stretnutie BA/ZA to znie tak dobre a plne súhlasím niečo také menšie v kruhu úzšom :) znie to dobre a môžem plne súhlasiť nás treba biť a hrýzť iba, keby sme sa chceli vzdať niečoho čoho je takmer nemožné sa vzdať *v mojom prípade skutočne nemožné*
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:25 pm

hmmm v tomto topicu sa uz zacina zhromazdovat nejak moc ludi.....hmmm
:) tak ono to stretko vyzera ze bude na istrocone asi :) ale kludne mozu byt aj ine :D a dalsie
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:33 pm

tak potom nech kvôli vám neskrachujem dobre? :D :D
začína to so mnou vyzerať na brigádu predsa len čo by jeden kvôli KHR fans neurobil :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:36 pm

Též tě vítám Kyoya-chan :D :D K tomu překladu.. Abych to uvedla jasně tak Brook s překladem neskončil.Jen odešel z Animetymu(takže to neni online ale titulky dělá). Pořád překládá ale takovou mravenčí rychlostí že už je to fakt lepší to zkouknout v eng nebo v jinim jazyce.. Je to hlavně tim že už ho KHR nebaví(Nechápu ? Hibari Kyoya 470458 ).. Ale bylo by dobrý kdyby se Brook vzpamatoval.. :D :D Ráda bych ho přemluvila ale on by mě určitě poslal do prd** :D :D

PS: Když si tak čtu tu vaší diskuzi o vašich bydliští.. Sem tu jediná z česka ? XD
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:42 pm

hej Brook by nás kamsi poslal.... ja osobne sa ho bojím akože vážne on je strašidelný
a nie si tu jediná z česka ešte je tu jedna češka, ale úprimne kvôli stretom záujmov by ste si moc nerozumeli takže ju nemôžem dokopať do aktivity :D :D ale tak viac menej je tu veľa slovákov trebalo by ešte niekoho dotiahnuť z CZ :D
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Aria
Herbivore
Herbivore
Aria


Počet príspevkov : 29
Join date : 14.08.2010
Bydlisko : Sky, The Third Cloud

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:42 pm

Ayra Gokuderova Kirosaku napísal:
stretnutie BA/ZA to znie tak dobre a plne súhlasím niečo také menšie v kruhu úzšom :) znie to dobre a môžem plne súhlasiť nás treba biť a hrýzť iba, keby sme sa chceli vzdať niečoho čoho je takmer nemožné sa vzdať *v mojom prípade skutočne nemožné*

k tej časti kde som spomínala že by sa niekto nebodaj chcel vzdať KHR som chcela pridať aj dodatok, že by to bol neskutočne smrteľný hriech za ktorý sa bude musieť neuveriteľne pykať D:<

a hibarimu k tomu zhromažďovaniu...no, to bude asi tým, že si Hibari! :D
Návrat hore Goto down
http://borntobe.blog.cz
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore
Shani Dokuro


Počet príspevkov : 26
Join date : 09.09.2010

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:46 pm

ale ked my mame hibariho tak radi preto sa tu zhromazdujeme , neboj skolu ti neposkodime a aj keby boss to da urcite doporiadku Hibari Kyoya 48228


: k tomu cesku ja som tak pol na pol chvilu na slovensku chvilku v cesku takze nejsi tu sama odtial :) a ako som uz pisala moja cela rodinka je z brna takze je dost cechov ktory su zavysli od KHR Hibari Kyoya 302860


Naposledy upravil Shani Dokuro dňa Ut september 14, 2010 11:08 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:51 pm

Hej tvoja rodinka to má pekné :) nám sa pomaly , ale isto forumuje tá naša slovenská fanúšikovská mám chuť štekať od radosti ako pravý Gokudera a krútiť chvostom :D :D
plus on by človek vážne chcel teleport :)
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 10:58 pm

Aria z ktorej casti CZ si ? ja tam obcas pridem kuknut ale to iba do brna :) dalej som este nebol

:D fuha kancelaria namimorskeho poriadkoveho vyboru a je plna ludi :D...normalne ma privadzate do rozpakov :D


Naposledy upravil hibari dňa Ut september 14, 2010 11:05 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Aria
Herbivore
Herbivore
Aria


Počet príspevkov : 29
Join date : 14.08.2010
Bydlisko : Sky, The Third Cloud

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:02 pm

umm, to bola otázka na mňa? :D lebo ja som rovnako z našej rodnej Bratislavy ako ty :)
ale tipujem že to bola skôr otázka pre Sanasu :D ^^
Návrat hore Goto down
http://borntobe.blog.cz
Hibari-san
Lambo
Lambo
Hibari-san


Počet príspevkov : 103
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Namimorska vysoka

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:05 pm

presne tak :D ja som sa sekol...lebo beham cez dva tri topics a facebook a potom mam mismas :D to je z toho zhromazdovania...
cize este raz otazka :D tentokrat spravne sanasu z ktorej casti cz si ? :)
Návrat hore Goto down
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:09 pm

hibari napísal:
presne tak :D ja som sa sekol...lebo beham cez dva tri topici a facebook a potom mam mismas :D to je z toho zhromazdovania...
cize este raz otazka :D tentokrat spravne sanasu z ktorej casti cz si ? :)

Děčín - určitě neznáš.. Uplně u Německa na severu..
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore
Shani Dokuro


Počet príspevkov : 26
Join date : 09.09.2010

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:15 pm

sanasu napísal:
hibari napísal:
presne tak :D ja som sa sekol...lebo beham cez dva tri topici a facebook a potom mam mismas :D to je z toho zhromazdovania...
cize este raz otazka :D tentokrat spravne sanasu z ktorej casti cz si ? :)

Děčín - určitě neznáš.. Uplně u Německa na severu..


jeee tak to byvas 2 hodky vlakom odomna :) a na Advik a tak aspon chodis ?: )


a jeee bojim sa hibariho rekcie na to co povie ze sa mu tu vykecavame :D
Návrat hore Goto down
sanasu
Lambo
Lambo
sanasu


Počet príspevkov : 52
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Bydlisko : Namimori

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:19 pm

Shani Dokuro napísal:
sanasu napísal:
hibari napísal:
presne tak :D ja som sa sekol...lebo beham cez dva tri topici a facebook a potom mam mismas :D to je z toho zhromazdovania...
cize este raz otazka :D tentokrat spravne sanasu z ktorej casti cz si ? :)

Děčín - určitě neznáš.. Uplně u Německa na severu..


jeee tak to byvas 2 hodky vlakom odomna :) a na Advik a tak aspon chodis ?: )


a jeee bojim sa hibariho rekcie na to co povie ze sa mu tu vykecavame :D

Jo joj :D No tenhleten rok sem mela tábor takze sem nemohla.. Ale příští rok jet určitě chci :).. Ty jezdíš ?
Shromaždujem se a Hibari nás zachvilku umlátí k smrti :D
Návrat hore Goto down
http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore
Shani Dokuro


Počet príspevkov : 26
Join date : 09.09.2010

Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitimeUt september 14, 2010 11:29 pm

nyaa samozrejme animefest, advik , istrocon , anime show , akicon . Klasicke cony na ktore chodim a spoznavam otaku Hibari Kyoya 987980 su to super akcie ale este krajsie je ked je tam vongola a sme stale pokope Hibari Kyoya 935765 Hibari Kyoya 935765


nuf dufam ze ma za toto hibari neumlati k smrti :D:D ale co mukuro -sama je aj tak silnejsi Hibari Kyoya 302860 Hibari Kyoya 302860
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hibari Kyoya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hibari Kyoya   Hibari Kyoya Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hibari Kyoya
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hibari Kyoya
» Hibari x I-pin [galéria]
» Hibari x Chrome [galéria]
» Dino and Hibari pictures
» Časté zvuky a slová postáv

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: