~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Zaki ^^

Goto down 
AutorSpráva
Zaki
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 12

OdoslaťPredmet: Zaki ^^   St september 01, 2010 7:25 pm

no cize ja som Zaki (pre niektorych este pod starou prezyvkou Ruki ) Videla som naozaj uz vela animiek a mang, cez hodiny informatiky som sa pustila do mangy reborna a tak sa strasne sa mi zapacila jak som citala tak Gokudera mi prisiel ako postava na ktorej budem zavislacit ale to sa pomaly objavil Hibari Mukuro, Dino, Lal Mirch, Byakuran + cela Varia nedokazala by som si vbrat najoblubenejsiu postavu... sak vsetci su tam tam dokonaly Gokuderova laska k Bianci, Rebornove narcisticke hlasky, Mukurov smiech a sexickost ... atd... Bel, Xanxus, Squalo- cela Varia je uzasna jednoznacne *in love* lol!
tak milujem kreslenie aj ked kresby ktore si vytvorim v hlave a chcem dat na papier nikdy nedopadnu ako ja chcem tak radsej kreslim obrazky/kresby ktore som uz videla alebo mam pred sebou . neviem co este... milujem zvierata- mam aj doma macku, sport a pisanie... no ale moze zavislost posledny rok na KHR ich vsetky predbehla a stale vyhrava
moje najoblubenejsie pary: Hibari x Mukuro (6918), Byakuran x Mukuro (10069). Dino x Hibari (D18), a asi Shamal x Gokudera (Dr.59)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Aria
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 29

OdoslaťPredmet: Re: Zaki ^^   St september 01, 2010 11:04 pm

Srdečne ťa tu vítam! ^_^
btw, úplne s tebou súhlasím, ja sa tiež nedokážem rozhodnúť kto je mojou obľúbenou postavou XD prečo musia byť všetci tak sexi, geniálni a všetko?
a ešte vidím, že je tu ďalšia osôbka, čo má rado kreslenie! dúfam, že sem prispeješ aj nejakým fanartom potom..
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://borntobe.blog.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

Počet príspevkov : 413

OdoslaťPredmet: Re: Zaki ^^   St september 01, 2010 11:18 pm

Vítaj medzi nami si sa nám konečne predstavila :D :D
inak musím poznamenať, že tvoja mačka je dokonalo úžasná a k sebe hrozne sadnete , keď si ju tu už spomínala :D :D
ja mám medzi postavami jasno a doteraz neviem ako som si to jasno urobila asi láska k Hayatovi je moc silná a je hrozne dokonalý ach
ale proste to celé pôsobí tak akoby to malo ísť presne takto s tým ako si začneš obľubovať postavy a potom si absolútne nevieš vybrať čo a kto z koho :D :D ale tak človeka poteší , že medzi KHR závislákmi je tá závislosť plne pochopená

Zobrazit informácie o autorovi http://rei-town.blog.cz
Sayumi
Varia officer

Počet príspevkov : 218

OdoslaťPredmet: Re: Zaki ^^   Št september 02, 2010 4:13 pm

jooj som strašne rada že si medzi nami aktívna n___n vitaaj
tvoju lásku k varií chápem, ani nevieš ako moc! :D oni su proste vrchol dokonalosti, am i right? najkomediálnejšie čo môže byť :D
A rebornove narcistické hlášky...to je kapitola sama o sebe :D
A strašne rada by som niekedy videla tvoje kresby

Severe? Irrational? Extreme feelings, Agitate the simple senpai
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://butterfly-effect.blog.c
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 23

OdoslaťPredmet: Re: Zaki ^^   So september 11, 2010 6:15 pm

ohai thurr matey! normalne by som isla dalej ignorujuc aj tuto temu/prispevok (ano, mam podvedome tiky vsetko ignorovat) ale...zavetrila som tu maly naznak o shamalxgokudera fana ...a prisla som sem ako brave warrior nech overim tieto legendy Oo a aj zautocila som komentom...nech spoznam property and strength of this fan oO....
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Zaki ^^   

Návrat hore Goto down

Zaki ^^
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: