~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 
 

 Aj keď si dievča milujeme ťa! A stále viac!

Goto down 
AutorSpráva
Aryable
Herbivore
Herbivore
Aryable

Počet príspevkov : 18
Join date : 19.08.2011

OdoslaťPredmet: Aj keď si dievča milujeme ťa! A stále viac!   Pi január 06, 2012 9:45 pm

Fajn,ako pozerám, nejak to tu stagnuje O,o
A tak, som sa rozhodla strápniť aj tu xD a tak~

postavy: všetky, ale najmä Gokudera-centic (prekvapivé)
obmedzenie: K
žáner: komédia, paródia, gender-bender, možné OOC a AU
Je to celkom dávno, čo sa "Dame" Tsuna stal hlavou mafie. Ale nie je to tak dávno, čo jedného z jeho strážcov zasiahla neurčitá guľka od určitého slnečného Arcobalena a zmenila mu nielen pohľad na svet ale aj pohlavie...

Naozaj som to musela napísať! Ja tak strašne zbožňujem fem!Gokuderu a písalo sa to samo~

A prekvapivo nič nevlastním O,o okrem 4 evri v peňaženke xD

Tááák hlboký nádych a ideš:

Nebolo to ako by si toto celé niekedy predstavoval, popravde toto by si nepredstavoval ani v tých najhrôzostrašnejších nočných morách, aké sa mu kedysi snívali, a že ho už v snoch strašilo všeličo! Ale nuž, stalo sa ,no i naďalej sa bude snažiť byť tou najschopnejšou pravou rukou v histórii Vongoly!

No ako tak kráčal na „výkon trestu“ do Hibariho kancelárie, trestu, ktorý je úplne neodôvodnený, a ktorý mu nariadil ten despota sám, premýšľal, kedy sa jeho život obrátil tak rapídnym a žalostným spôsobom...

Vráťme sa dva týždne dozadu, keď Rebornovi došli nové guľky od Gianniniho, pre Vongolu, pre blaho mafie, pre najväčšie potupenie v jeho živote! (Sakra!) A ako býva Rebornovým zvykom, automaticky tú novú vychytávku, ktorej účinok neprezradil, chcel vyskúšať na svojom „obľúbenom“ študentovi. A tak stál na okne, v maličkých rukách pevne držal Leona, momentálne premeneného na zbraň, s škodoradostným úsmevom mal namierené na budúceho Dona Vongoly, ktorý mysliac si, že sa mu ide pomstiť za rozbitie obľúbenej šálky, kričal ako by mali udrieť posledné sekundy jeho života. No keďže „zhodou okolností“ šiel okolo jeho domu najvernejší strážca, ktorý ho definitívne nesledoval, a ktorý počul smrteľný výkrik z úst svojho drahého šéfa, nebojácne vybehol po schodoch do Tsunovej izby a predtým než stihol Reborn zmeniť smer guľky – nie žeby to spravil, aj keď terč nebol rovnaký, odhodil Tsunu bokom a sám schytal guľku do rebier.

Na všeobecné zdesenie sa okolo sivovlasého strážcu búrky začal formovať fialovkasto-modrý a troška lepkavý dym. Tsuna, ktorý pokračoval v srdcervúcom kričaní, prstom ukazoval na celý výjav a druhou rukou na Reborna. No na jeho (zdesené) prekvapenie, sa ten malý hajzlík usmial ešte viac a mrmlal niečo o tom, že toto by mohlo byť zaujímavejšie. Po pár nekonečne dlhých okamžikov, dym začal klesať a bolo počuť tlmené kliatie a krátky dusivý kašeľ.

Keď všetok dym odstúpil, Gokudera zameral svoje oči na zbožňovaného Juudaimeho.
„Si v poriadku, Juudaime?!“ vyškrekol o čosi tenším hlasom, ako obvykle, sakra bolo v tej guľke hélium? Cítil sa nejak zvláštne nafúknutý na podivných miestach.

„Ju-juudaime?“ zopakoval, keď zbadal hnedovlasého chlapca s ústami dokorán a tenkým pramienkom krvi pod nosom. „Zasiahlo ťa to?“ Chcel ho rýchlo ošetriť, nájsť ranu na jeho tvári, pomôcť svojmu bossovi! Ale ten začal len spätkovať, niečo bľabotať a rapídne červenať. To miatlo jeho strážcu ešte viac. Nezdal sa byť zasiahnutý, žiadnu ranu nevidel, ale ten prameň krvi neslabol. Bolo to vnútorné krvácanie? „Musíme ísť do nemocnice Juudaime!“ zvolal a ťahal šéfa na nohy. Vtom bolo počuť smiech a: „Toto je oveľa lepšie...“

Vtedy Gokudera zaregistroval najsilnejšieho hitmana a žiadal ho o pomoc.

„Nič mu nie je a ty by si sa mal pozrieť do zrkadla.“ tajomne povedal Arcobaleno.
„Huh?“ naklonil nechápavo hlavu, ale prešiel k zrkadlu visiacemu na stene Tsunovej izby.

Treba povedať, že bol šokovaný, áno, to bol, dalo by sa povedať, že bol aj naštvaný, áno, áno, aj to bol, istotne aj nechápal, prečo má Reborn (keďže vysvitlo, že to on strieľal po hnedovlasom chlapcovi) v držaní taký typ guliek, ale nemohol sa naštvať na učiteľa svojho šéfa! Pretože ak by to urobil Reborn by mu odstrelil hlavu, prinajmenšom. A tak tam stál, čumel na svoj nový „vzhľad“, na svoj o čosi jemnejší nos, o dosť dlhšie vlasy, ktoré mu už zľahka neprekrývali uši, ale ktoré mu siahali pod lopatky, na podozrivo štíhly pás a v neposlednom rade na pevné C-éčka, ktoré mu trčali z rozopnutej košele. Presne tak Gokudera Hayato, Búrkový strážca, budúca Pravá ruka Vongoly Decima, Fajčiaci hurikán, sľubný bombardér, sa stal ženou. Ženou!

Už sa nečudoval, tomu Juudaimeho výrazu, dokonca aj tá krv z nosa dávala význam.

Juudaime, bol tak... tak sklamaný! Že jeho pravá ruka sa stala ženou. Slabou ženou! Ako má teraz chrániť svojho šéfa, keď si neustráži ani prsia pod košeľou? Oficiálne sa stal neschopným! Skvelé, Yamamoto vyhral si! Po chvíľke ľutovania, si konečne zapol košeľu až ku krku a začal sa na vec pozerať z inej stránky. Nech je ako chce, on sa nikdy nevzdá, prešiel už horšími vecami ako je PMS! A Yamammoto?! Strč sa! Keby sa stal ženou on, začal by revať, že nemôže hrať baseball s profi hráčmi, a popravde, nikdy by nemal také krivky ako on! Ha! On môže byť tou najlepšou ženou na svete! Len to teraz treba dokázať Juudaimemu, a aj to, že týmto malým fiaskom sa nič nezmení!

A tak to prišlo. Bianchi sprvu chcela svoju novú malú sestričku zabiť, pretože si myslela, že za Hayata sa len vydáva a toho skutočného niekde skryla, no po dobrej polhodinke, keď ho jeho „milovaná“ Aniki škrtila pizzovým cestom, jej Reborn povedal pravdu a ona, ako švihnutím čarovného prútika začala objímať svoju malú sestričku a štebotať dačo o to, že jej sen sa splnil. Potom si ho vzala stranou a začala vysvetľovať ženské veci! Vtedy si Gokudera povedal, že v živote nechce mať sex! Ani ako muž, ani ako žena!

Potom tu bol Yamamoto, ktorý sa sprvu len smial a smial, ako idiot, ktorým aj bol! No potom, keď už začali chodiť do školy (s nejakou vymyslenou sračkou o dvojčati) samozrejme v dievčenskej uniforme, ktorú ho donútil nosiť ten sadistický prefekt, a keď si ho Bianchi vždy ráno odchytila (bez pokrývky hlavy!) a zatiaľ, čo on sa váľal v kŕčoch po zemi, ona mu rýchlo narúžovala pery a vytočila mihalnice! Yamamoto sa potom prestal smiať ako idiot, miesto toho začal civieť ako debil! A zdalo sa to len jemu, alebo ho prenasledoval všade, kam šiel? Raz dokonca šiel s ním na babský záchod?!

Keď už sme pri tých záchodoch a babách. Už si zvykol, na to ako ho tie hlúpe husi všade prenasledujú a kvičia „Gokudera-kuuuun~“ teraz ho tie mrchy skoro pálili zaživa s tými naštvanými pohľadmi! Naozaj ich nechápal. Dokonca aj tá milá a dobrotivá Kyoko ho bodala očami! Doteraz jej nikdy nevadilo, keď sa motal okolo Juudaimeho.

Och a jej brat! Ten tupý boxer! Ako si predstavuje len tak mlátiť všetkých chalanov okolo neho, ktorý držali podozrivé obálky?! On sa vie o seba postarať sám! A také (určite) primitívne bomby, ktoré pravdepodobne držali tí chudáci v rukách (veď, čo iné by bolo v tých obálkach?) by vedel deaktivovať, veď on je expert na výbušniny, nie ten kretén! Ale, zato sa mu dostalo zadosťučinenia, pretože vždy, keď všetkých pobil a vzal Gokuderu na plecia, akoby nevedel chodiť, či čo! Sa objavil Hibari a zmlátil slnečného strážcu na kašu. HA! Pravdepodobne preto, lebo mu kradol povinnosti... a rozpustil veľký dav pred ním, či iné hovadiny, ktovie.

No a samozrejme Hibari s tými nezmyselnými trestami! Akoby on mohol za to, že nevie nosiť sukne a každému NECHTIAC! ukazuje nohavičky! (Hej, veď doteraz bol chlapec!) Dokonca ho prinútil nosiť podprsenku! Aby nenarúšal morálku, či čo! Po prvé pri tej veľkosti ju nepotrebuje, po druhé je to tá najnepríjemnejšia vec na svete a po tretie dneska si ju nedal. Takže to bude dôvod, prečo si ho ten bastard nechal zavolať!

Keď spomíname bastardov, Mukuro je späť ... na ICH škole!!! Miesto skúmania jeho podprsenky by sa mal Hibari venovať indivíduám, aké riaditeľ púšťa do školy! Mukuro sa dostal do ICH triedy a odvtedy je to len samé štipnutie sem, samé poťahanie tam, zopár uchechnutí, ťahanie za vlasy – sakra, veď keď sa vráti do svojej mužskej formy (ako náhle Giannini vyrobí proti guľku, na čo(!) ten chlap myslí, keď vyrobí takú nebezpečnú guľku, ale proti liek nie? Keď sme pri tom, načo vlastne vyrobil Guľku zmenu pohlavia? Áno, ľahšie je obviňovať toho hlupáka Gianiniho než Rebrona) vytrhne mu ten ananásový cíp aj s hlavou! Stále sa snaží dostať k nemu, ale to aj tí zvyšní kvázi-strážcovia! Ale on vie presne, čo je za tým!

Chcú mu ukradnúť miesto pravej ruky, teraz keď si myslia, že je slabý! Ale on sa Juudaimeho nevzdá! Aj keď ho ten momentálne neznáša a stále sa pred ním schováva a keď ho už dobehne/ chytí za ruku a chce mu ukázať niečo, čo by ho mohlo zaujímať/ donesie bento s obedom/ pomáha s úlohami/ prespí u neho, tak jeho drahý boss sčervenie ako rajčina a urýchlene beží do kúpeľne! Och prečo ho svet tak trestá! Mal by Juudaimemu povedať, že aj keď je teraz DOČASNE ženou aj tak ho navždy ochráni! Nemusí sa báť, že by niečo nezvládol, je predsa jeho pravá ruka! Áno, presne to spraví, ako sa vybaví u toho bastarda!

„Meškáš~“ ozvalo sa mu chrapľavým hlasom za uchom a dve pevné ruky sa mu omotali okolo pása.

Poplašene sebou trhol. „Čo chceš?!“ zasyčal ako chcel vytiahnuť zopár dynamitov spod sukne.

„Hm~ Zase bol môj príkaz ignorovaný, ako pozerám~“

Zdalo sa mu to len, alebo ho niečo naozaj tlačilo do chrbta? Keď začal uvažovať, ako môže držať tonfy bez toho aby ich mal v ruke, zacítil ostré zuby na pleci a studené prsty na bruchu!

Pre zmilovanie! Pravda mu udrela do mysle tak silno, že pustil práve zapálený dynamit k svojím nohám. Nastal výbuch a on utekajúc nechával kašľajúceho prefekta za sebou, s hrôzou si uvedomil, že to rozhodne neboli tonfy, čo ho tlačilo! Rýchlo zahol za roh a tam do niekoho vrazil, och aké nechutné klišé!

„Oya, oya, striebrovláska~ nemala by si utekať po chodbách~“ zapriadol Mukuro pobavene.

Tak to je, kurva, skvelé! Nemohol naraziť na nikoho lepšieho!

„Daj mi pokoj!“ zavrčal stále s červenými lícami, ako si uvedomil celú tú ehm... záležitosť.

„Oh~ Si tak roztomilá, Hayato-chan~“ o áno, Mukuro a zvyšok (debilov) mu hovorilo v ženskom rode!

„Ale zaujímalo by ma, čo tu robíš tak sama opustená, bez ochrany~“ posledné slová dodal dosť temným hlasom, a skôr než mu stihol dačo odpovedať, držal iluzionista v rukách trojzubec a...! Roztrhol mu sukňu! Takže teraz mu visela len na malom kúsku látky a tým bola vidieť jeho skrýša na dynamity a netreba zabúdať na čierne krajkované nohavičky – ktoré ho Bianchi donútila nosiť – nepýtať sa ako!

„Čo-čo si to urobil?!“ pišťal rozčúlene a hodil po ňom palicu dynamitu. No predtým, než Mukura stihol pohltiť menší výbuch stihol natrhnúť kus bielej blúzky.
A tak sa Hayato dal na rýchly beh, čo najďalej.

~*~*~*~


Tsunu život pravdepodobne nemal rád. Inak by sa nedalo vysvetliť fakt, že je hlavou najmocnejšieho syndikátu podsvetia, že sa ho jeho učiteľ snaží zabiť, nie trénovať, že musel byť dnes po škole a hlavne, že jeho pravá ruka je žena! Ale vážne, v živote nevidel krajšiu ženu akou sa stal Gokudera-kun. Tie krivky, tie prsia! Och, dievčatá na ich škole boli roztomilé a pekné, ale Gokudera! Ten bol sexy! Viac, než Bianchi, viac než dievčatá v jeho dobre skrytých hentai mangách. A to ako sa k nemu stále lísal, ako tlačil svoje nové prsia na jeho chrbát, ako ho vždy s nadšením vítal, chodil odprevadiť, ako sa zohýbal, keď mu niečo spadlo, ako mal pri tom výhľad na jeho spodné prádlo a tak celkovo...boli vždy tie sukne tak krátke, alebo za to mohli, len Gokuderove dlhé nohy? Preto sa nikto nemohol čudovať, že mával mokré sny, kde hlavnú úlohu hrával jeho búrkový strážca. Veď bol len hormónmi nabitý šestnásťročný chlapec! Cítil sa úboho, ale aspoň nebol sám, videl ten Yamamotov a Onii-sanov pohľad, dokonca aj Hibari-san (HIBARI!!!) sa naňho teraz pozeral ako na kus mäsa, hádam Hayato vie, čo robí, keď za ním šiel dobrovoľne a sám a bez PODPRSENKY! Prečo má ten chlapec tak veľké prsia?

Zúfalo si trhal vlasy a snažil sa neprepadnúť, do jedného zo svojich denných snov, v ktorom mu Gokudera servíruje studenú limonádu len v bielej zásterke! Keď v tom začul kričať objekt svojej zvrátenej fantázie.

„Juuuuuuuuuuuudaiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeeeeeee!“ Znel troška vystrašenejšie než chcel. „Juudaime!“ kričal, keď zočil plachého vodcu. „Juudaime, musíš mi pomôcť!“ to už k nemu dobehol a vrhol sa naňho celou silou.

„Hieeee!“ Tsunovu tvár opäť ovládla červeň, ako sa ocitol uväznený v zúfalom objatí.

„Čo, čo sa stalo, Go-gokudera-kun?“ spýtal sa ako sa snažil odtiahnuť od sivovlasého (momentálne) dievčaťa.

Gokudera klesol na kolená s tvárou príliš blízko k Tsunovmu rozkroku, vtom zdvihol k nemu vystrašený pohľad. Tsuna momentálne nevedel, či sa to deje naozaj, alebo je to len veľmi skutočná fantázia. Ale vtom si všimol podozrivú modrinu na Gokuderovom štíhlom pleci, pripomínajúcu ľudské zuby, jeho roztrhnuté a špinavé šaty.

Skôr než sa znova spýtal, čo sa stalo, vyšli zo školy dve naštvané postavy. Nik iní než Mukuro s Hibarim. Mukuro s Hiabrim? A nejdú si po krku? To bolo prekva...

„Máš niečo, čo je moje, Sawada Tsunayoshi.“ chladne prehovoril tmavovlasý prefekt, ktorý tak isto ako Mukuro a Gokudera bol špinavý od dymu. Ako to povedal sivovláskove zovretie zosilnelo.

„Ja nepatrím niekomu inému, len Juudaimemu!“ myslel Gokudera v štýle – som jeho pravá ruka a nikdy nebudem poslúchať niekoho iného než Tsunu – len cez zlé formulovanie slov dostal svojho šéfa do pekných... ehm... vôd?

„Oh vážne? Tak to potom aby som rýchlo ovládol jeho telo.“ nebezpečne sa Mukurovi zalesklo v očiach.

Hieeeee, prečo ho ten život tak trestá!

„Cha! Nikdy neporazíš Juudaimeho, ani jeden z vás!“

Skvelé Gokudera-kun! Naozaj vďaka!

„Tak sa na to pozrime.“ zavrčal a spolu s Hibarim si razili cestu k úbohému, životom skrúšenému Tsunayoshimu a jeho krásnej pravej ruke, ktorá ho do toho celého dostala. Tak mu neostávalo nič iné len prehltnúť pilulu a vualá bol v hyper móde.

„Počkať!“ zrazu sa ozval vysoký hlások. Všetky hlavy sa otočili k dvojici – jedna s bolestivým „Aniki“ – ktorá stála pred vchodom školy.

„Reborn!“ s úľavou zvolal jeho študent, určite mu prišiel pomôcť, poprípade premeniť Gokuderu opäť na chlapa, alebo celý tento boj zrušiť. Myslel ako keby nepoznal svojho domáceho tútora...

Rebornov lišiacky úsmev sa rozšíril, pokynul Binachi a tá preniesla zvíjajúceho sa Gokuderu k nemu: „Fajn, nová Vongolská tradícia! Boj o hlavnú cenu, ktorou nie je nik iný, ako Gokudera Hayato v jeho plnej kráse!“

A tým začalo hotové šialenstvo. Hibari, Mukuro a aj Tsuna (ktorý to bezpochyby robil pre jeho záchranu a nie zo zištných dôvodov!) sa vrhli do zúrivého boja.

Ak rád by pomohol svojmu šéfovi a nakopal im zadky, ale ten prekliaty Pavlovov reflex a Bianchina prítomnosť! Keď v tom, ako zjavenie sa tu ocitol Yamamoto ešte v baseballovom drese.

„Preboha! Čo sa deje? Go-gokudera, čo sa ti stalo? A prečo Tsuna bojuje s Hibarim a Mukurom?“ nevychádzal z údivu dažďový strážca ako sa naklonil nad strhané „dievča“.

„Bojujú o zaujímavú výhru, ktorá ti leží pri nohách. Víťaz ho získa pre seba.“ pobavene povedal Reborn, ktorý sa dlho takto dobre nebavil a fakt, že sa Gokudera vrhol do strely, bol oveľa lepší ako mučiť Tsunu-dievča.

„Aha..“ šokovane vypadlo z Yamamota. Hayato len dúfal, že ten debil pomôže Juudaimemu!

„A môžem sa ešte pridať?“

Ten idiot!

„Jasné, čím viac, tým lepšie.“ bola to naozaj kráľovská zábava.

„Och, nie je to romantické Hayato? Všetci títo chlapci sa ti chcú dostať do nohavičiek~“ zaspievala ružovovlasá žena.

„Ne-ná-vi-dím ťa Aniki.“ zaskučal pred ďalšou salvou kŕčov v bruchu.


Kto vyhrá tento súboj a zaujímavú hlavnú cenu?
Kto sa ako prvý dostane Gokuderovi do nohavičiek?
Premení sa tento nešťastník ešte niekedy na chlapca?
Čo spraví Ryohey, keď zistí, že ho vynechali zo súboja?
Kam sa podel Lambo?
Majú Bianchinine vlasy prirodzenú farbu?
A nájde si Reborn novú šálku na čaj?
Všetky tieto odpovede musíte nájsť už sami~
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.arya-chan.blog.cz
 
Aj keď si dievča milujeme ťa! A stále viac!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: FanZóna :: FanFiction-
Prejdi na: