~Yakusoku no basho e~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Watashi wa Surry dessu ~

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Surry
Herbivore
Herbivore
Surry


Počet príspevkov : 2
Join date : 12.04.2011
Age : 28
Bydlisko : Trnava

Watashi wa Surry dessu ~ Empty
OdoslaťPredmet: Watashi wa Surry dessu ~   Watashi wa Surry dessu ~ Icon_minitimeUt apríl 12, 2011 11:22 am

Už na začiatku Vás chcem upozorniť,že nie som v predstavovaní moc dobrá.

Takže podľa nadpisu už asi viete,že moja prezývka je Surry. -v reále ma nazývajú Laura- Som (ne)normálne pätnásťročné dievča,ktoré nie je ničím výnimočné ani zvláštne.

Moje záľuby? Čo sa toho týka,najradšej píšem poviedky.Aj keď si nemyslím, že som v nich moc dobrá. (Hoc niektoré mali celkom úspech) Vo svojom voľnom čase najradšej hrám pokémon hry (áno,som teenager,ktorý stále miluje pokémonov) a počúvam Skillet.

Som silný anime fanúšik.Moje najobľúbenejšie anime je momentálne Katekyo Hitman Reborn (áno,porazilo Hetaliu....som zvedavá na ako dlho). Ďalej k mojej elite patrí Hetalia,Umineko no naku koro ni,Higurashi no Naku Koro ni,Pokémon,Junjou Romantica.A zarátam sem aj Vocaloid,hoci to samo o sebe nie je anime,ale my vieme svoje ;)

Čo sa KHR týka, milujem to anime.Prvých dvadsať epizód ma síce zabíjalo (nenávidím fillery) ale keď konečne prišla akcia,tak to bola láska na prvý pohľad Watashi wa Surry dessu ~ 935765 .
Dostáva ma na ňom všetko.Postavy,prostredie,nápad...soundracky. Čo sa postáv týka,moja najobľúbenejšia mužská postava je jednoznačne Hibari Kyoya...ženský post vyhráva I-pin. Ďalej medzi moje obľúbené postavy patria Yuni,Gamma,Mukuro,Luce, Tsuna v hyper móde,Lal Mirch,Collonelo,Belphegor,Dino,Chikusa a Fong.Môj najobľúbenejší hetero párik je jednoznačne 18I ,čiže Hibari x I-pin.Milujem ich dvoch spolu Watashi wa Surry dessu ~ 889223 Medzi yaoi párikmi u mňa vyhráva D18 (Dino x Hibari) & 6818 (Mukuro x Hibari)

To je tak asi všetko ~
Návrat hore Goto down
http://www.story-of-girl.blog.cz
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student
Ayra Gokuderova Kirosaku


Počet príspevkov : 413
Join date : 13.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Namimori

Watashi wa Surry dessu ~ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Watashi wa Surry dessu ~   Watashi wa Surry dessu ~ Icon_minitimeUt apríl 12, 2011 3:51 pm

Awwwwwwww Surryy vitaaaj
a si v tých poviedkach dobrá tak sa s tým budeš musieť zmieriť Watashi wa Surry dessu ~ 744961 Watashi wa Surry dessu ~ 744961
ja si ten názor zastávam! :D
každopádne vitaj medzi nami a k zbytku nenapíšem nič lebo je mi to vlastne všetko známe Watashi wa Surry dessu ~ 744961
Návrat hore Goto down
http://rei-town.blog.cz
Hayatella
Herbivore
Herbivore
Hayatella


Počet príspevkov : 20
Join date : 15.02.2011
Age : 28

Watashi wa Surry dessu ~ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Watashi wa Surry dessu ~   Watashi wa Surry dessu ~ Icon_minitimeSo apríl 16, 2011 11:45 am

Zdravím ^^
_Junjou Romantica? :3 To mi připomíná, že kolují fámy o další řadě *-*
_A musíš sem pak přispět nějakou povídkou :) *Bojí se být první... a má absťák*
...ah um, chystáš se na Anime Fest?
Návrat hore Goto down
Sayumi
Varia officer
Sayumi


Počet príspevkov : 218
Join date : 12.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Varia HQ

Watashi wa Surry dessu ~ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Watashi wa Surry dessu ~   Watashi wa Surry dessu ~ Icon_minitimePo august 22, 2011 11:28 am

Jeeej Surry k nám zavítala Watashi wa Surry dessu ~ 205821 Watashi wa Surry dessu ~ 205821 vitaj :) Watashi wa Surry dessu ~ 987980
Návrat hore Goto down
http://butterfly-effect.blog.c
Sponsored content





Watashi wa Surry dessu ~ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Watashi wa Surry dessu ~   Watashi wa Surry dessu ~ Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Watashi wa Surry dessu ~
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: