~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Ja o sobě Nerosx

Goto down 
AutorSpráva
nerosx
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 9

OdoslaťPredmet: Ja o sobě Nerosx   Po december 06, 2010 10:31 pm

Zdravim lidički.
Sem rad že ste mě přijmuli na tento server, jinak o mě studuju střední řezbářskou školu v Tovačově. Mezi moje oblibeny anime patří one pice,bleach,Kateyo samo a jinak ty kratší např.: Code geass, Kuroshitsuji, a dálllll.Tož to sem já a doufam že bych mohl byt tomuhle servru užitečnej. Ja jen by sem se chtěl nabidnou jestli budete mit zajem na vypomoc sem ochotnej překládat a časovat(pokud by mě tim někdo seznámil a jestli na to mate nějaki programi popřípadě kdyžtak bych si sehnal sam ale nezaručuju)Korekci ani ne pač ja sem na češtinu uplny jantar.Kdybyste měli zajem tak mě kdyžtak napište.
Ještě něco jsem sice začatečník ale mam odvahu a chuť to dělat.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

Počet príspevkov : 413

OdoslaťPredmet: Re: Ja o sobě Nerosx   Ut december 07, 2010 7:56 am

Taak vítaj medzi nami :)
my medzi seba s nadšením príjememe každého KHR fana a vôbec otaku, ktorý ma KHR rád :)
nuuuž čo sa prekladu týka tak s tým sa výpomoc hodí vždy aj keď hlavné slovo má náš Juudaime (Sayumi).
A keď máš odvahu a chuť niečo robiť tak hneď pošlem šéfke, že si napísal a niečo z toho snáď vznikne pretože každá pomocná ruka je dobrá hlavne, keď sa s nami miestami nestíha. A všeobecne moc nestíhame :)
Ale ešte raz vitaj

Zobrazit informácie o autorovi http://rei-town.blog.cz

Ja o sobě Nerosx
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: